admin Yorum yapılmamış
Otel kapı kilitleri; tatil köyü, rezidans, beş yıldızlı otel vb. yerlerde otel oda kapılarında kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler, yüksek kaliteleri ve sağlamlıkları ile dikkat çekmektedirler. Bu otel kilitleri, mifare ve temic kartları okuyabilmektedirler. Farklı kilit mekanizmaları ve değişik materyallere sahip olan otel kilitleri, pil ile çalışmasını devam ettirmektedir. Bir kilit, üç yüz bin kez test edilmiştir. Mekanizması ise beş yüz bin kez test edilmiştir. Bir kartı 5 ile 8 santimetrelik bir mesafeden okuyabilirler. Mekanik anahtarları, pil bitmesi ya da acil durumlarda giriş izni elde edilmesini sağlayacaklardır. Pilleri yirmi beş bin geçişe imkan tanımakla birlikte, düşük pil uyarısı da verebilmektedir. Son 100 geçişte de pilin bittiğine dair uyarı verebilmektedir.

Otel kapı otomasyonları de otel kapı kilitleri ile birlikte oldukça kolay kullanılabilen ve otel oda kapılarına hızlı bir biçimde tanıtma yapılabilen ürünlerdir. Bu otomasyonlara bağlı olan bir panelin üzerine tanıtılmak istenilen kartın konulması gerekmektedir. Otel oda programının üzerinden tek tuş ile kapıya tanıtma veya kullanılmakta o  kartı iptal etme işlemi de yapılabilmektedir.  Otel kapı kilidi otomasyonu ve otel oda sistemi ile otel odalarınızın sayısı ne olursa olsun, bütün müşterilerinizi veya otel kapılarınızı kontrol altına alabilmeniz ve otel odalarının durumlarını raporlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Otel odalarının kapılarında da kullanılmakta olan farklı türde aksesuarlar mevcuttur. Bu aksesuarlar, oda kartları, admin kartı, kart tanıtma paneli ve otomasyon otel kapı kilitleri ile birlikte kullanılan aksesuarlardır. Kullanımları oldukça kolaydır. Satın aldığınızda, eğitimi de verilerek, nasıl kullanacağınıza dair bilgi edinme fırsatı olacaktır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak! Daha fazla zaman kaybetmeden siz de uygun fiyatlardan yararlanmaya başlayın!