Tel: 0850 811 80 00
Fax: 0212 220 69 57
 

Perkotek Plaza Mahmutbey Mah.
Ordu Cad. No:29
  
E-mail: info@perkotek.com

Tel: 0850 811 80 00
Fax: 0212 220 69 57
 

Perkotek Plaza Mahmutbey Mah.
Ordu Cad. No:29
  

OTEL ODA KAPI KİLİDİ SİSTEMLERİ FİYATLARI

GUSTAVO 480 OTEL ODA KAPI KİLİDİ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Gustavo 480 otel oda kapı kilidi, 300.000kez test edilmiş bir kilit mekanizmasına sahiptir. Bu sayede uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayabilmek de mümkündür. 5 ile 8 santimetre mesafeden okuma yapan bu cihaz, standart 4 adet pil ile çalışmasını sürdürür. Em card ve T5557 kart kullanılmaktadır. Gustavo kilit sayesinde otel odasında değerli eşyalarınızı bırakmak bir problem olmaktan çıkacaktır. Üstelik Gustavo Türkiye distribütörü olduğumuz için de fiyatlar oldukça uygundur. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

GUSTAVO 480 Otel Oda Kapı Kilidi Sistemleri Teknik Özellikleri

Model ve MarkasıGUSTAVO 480 Otel Oda Kapı Kilidi Sistemleri
Gustavo 480 Kilit TestiKilidi, 300.000 kez test edilmiştir.
Mekanik Testlerin Özellikleri: Mabuchi Japonya mikro motor kilit, 500.000 defa test edilmiştir.
Çalışma Frekans Özelliği13.56 MHz ya da 125 KHz çalışma frekansı bulunur.
Kart TürleriT5557 Mifare veya Em card kart ile çalışma sağlar.
Kartları Okuyabilme ve Yazabilme Mesafesi: 8 ile 5 santimetre mesafeden okuma yapmaktadır.
Geçiş Yöntem Özellikleri: Master card, acil durum kartı, bina kartı, ziyaretçi kartı ve kat kartı olarak kart tanımlaması yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra da otel yöneticileri, kartların kullanımlarını raporlayabilir ve kart yetkileri de değiştirilebilir.
Güç Tüketme Özellikleri: 6,5Volt DC – 4,5Volt DC olarak dört adet standart AA alkalin pil kullanılarak çalışmasını devam ettirir.
Pil Kullanımları: Standart dört pil ile yirmi beş bin adet geçiş yapılabilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra son yüz adet geçişte düşü pil uyarı verilebilmektedir.
Yedek Anahtarlar: Otel yöneticilerine özel olarak yedek anahtarlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra acil alarm durumlarında ve pilin bitmesi durumlarında da mekanik anahtar sayesinde geçiş yapabilirsiniz.
Manyetik Korumalı Gövde: Manyetik alanlardan korunmak için (on beş bin voltluk alanlardan bile) ve kayıp olmadan çalışabilmek için anti-statik gövdesi bulunmaktadır.
Statik Akımlı Kilit Sistemi: 20’den az uA statik akım çalışması için yeterlidir.
Anlık Dinamik Akımlı Kilit Sistemi: 150’den az mA anlık dinamik akım çalışması için yeterlidir.
Kartları Okuma ve Yazma: 0,5 saniye az bir süreden okuma veya yazma yapabilmektedir.
Kilit AğırlıklarıÜç kilogram ağırlığa sahiptir.
Sıcaklık Değerleri: -20 ile +85 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışmasını devam ettirir.
Nem Değeri: %15 – %95 nemli alanlarda çalışır.
Pil ve Hafıza ÖzellikleriSetup pili sayesinde pilleri bitmiş olsa da içerisinde yer alan bilgileri 10 yıl boyunca saklamak mümkündür.
Marka Sahibi ve İthalatçısı: Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel kapı kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı ve Gustavo markası Türkiye distribütörüyüz.
Çağrı Merkezi DesteğiHerhangi bir sorunla karşılaşıldığında teknik destek ve sistem destek ekibimiz, telefonla ya da uzaktan erişim ile destek vermektedir.

İlgili Aramaları: kapı kilit sistemi, gustavo kapı kilit sistemi, otel odası kapı kilit sistemi, otel odası kapı kilit sistemleri, kapı kilidi fiyatları, kapı kilit sistemi özellikleri, otel odası kapı kilit sistemleri, otel kapı kilidi, otel odası kapı kilidi fiyatları

Top