Tel: 0850 811 80 00
Fax: 0212 220 69 57
 

Perkotek Plaza Mahmutbey Mah.
Ordu Cad. No:29
  
E-mail: info@perkotek.com

Tel: 0850 811 80 00
Fax: 0212 220 69 57
 

Perkotek Plaza Mahmutbey Mah.
Ordu Cad. No:29
  

Hakkımızda

22 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştırmayı başaran, zaman kontrol sistemleri konusundaki tecrübesi ile personel devam kontrol teknolojileri konusunda geçen yıllar içerisinde ilişkide olduğu tüm firmalarca Perkotek Teknoloji, profesyonel, güvenilir ve istikrarlı duruşu sayesinde kendi ölçülerine ulaşmayı başarmıştır. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile kartlı geçiş sistemleri ve bilişim sistemleri alanında birçok farklı ürüne imzasını atarak da ismini hem iç hem de dış piyasada duyurmayı başarmıştır.

Perkotek Teknoloji olarak hedefimiz, personel devam kontrol teknolojileri konusunda müşterilerimiz tarafından kaliteli hizmet verebilen, dürüst, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olarak tanınmaktır. Bizler ilerleyen zaman içerisinde bu hedefimizi başardığımıza inanmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana, kaliteyi hedefleyen pek çok farklı firma ile çeşitli çalışmalarımız oldu. Personel devam kontrol sistemleri ve zaman kontrol sistemleri düşünecek olan firmaların ilk aradıkları olmamız da, emeklerimizi ne kadar doğru şekilde karşılandığını ve yerine oturduğunu göstermektedir. Tüm bunlarla birlikte, standart olanı korumanın, o standartlara ulaşmak kadar zor olduğunun da bilincindeyiz. Perkotek Teknoloji olarak bizler sürekli olarak bu endüstride var olma amacı içerisindeyiz. Daha iyi çalışma şartları, daha iyi ücret sistemine haiz iş ortamında da kalıcı olan ve tecrübeli tüm mühendisleri muhafaza ederek, yeni teknolojilere adapte olup ve ayrıca bunu üretimimizin her aşamasında yapabilmek için de üst düzey olan yöneticilerimizi sürekli gözetip eğitmekteyiz. Üstelik Dünya Çalışma Örgütü’nün normlarına uyarak da zaten yüksek olan kalitemizi, daha da yükselttiğimize inanmaktayız.

 

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak en temel hedeflerimiz ve ilkelerimiz, müşteri sürekliliğini sağlarken aynı zamanda müşteri tatminini de sağlayarak mevcut olan teknoloji le yüksek kaliteyi yakalayarak, ticari amaçlarımızı tüm sosyal sorumluluklarımızın önünde görmemekteyiz. Tüm bunların yüksek standartlardaki kaliteli ürün kavramı bizim için her zaman altın kuraldır. Bizler bu düşünceler içerisinde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirmekteyiz. Turnike sistemleri, bariyer sistemleri, parmak izi sistemleri, yüz tanıma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, pdks, biyometrik sistemler, devriye tur sistemleri, güvenlik kamera sistemleri konularında vazgeçilmez olarak kabul etmiş olduğumuz ilkeler doğrultusunda ve ayrıca pdks konusunda sürekli olarak büyüyerek, Pazar lideri olma konumumuzu sağlamlaştırma amacı içerisindeyiz.

Perkotek Teknoloji olarak personel devam kontrol teknolojileri geçmişinde birçok üretici ile Türkiye distribütörlüğü konusunda çalışma sağlayarak, yurt dışında da ismimizi duyurmayı başardık. Şu an Perkotek; Magic Pass, Magic Face, Gustavo, Secuda, Guard Tour, Sensitive, Avax, Strike, Zk, Time Master, Perkotech, Jm, Fisttech, Mina markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörlüğünü başarı ile devam ettirmektedir. Üretim donanımları ile geliştirdiğimiz yazılımları senkronize bir şekilde çalıştırmayı başarmış olup farklı pek çok ihtiyaca cevap vermeyi başardık. Sektördeki yoğun rekabet ile müşterilerimizden almış olduğumuz parayı, satış sonrası hizmetler ile müşterisine geri vererek, müşterilerin referansını ve güvenini kazanmayı başarmıştır. Uzman satış temsilcileri ve uzman müdürlerinin yanı sıra çözüm ve bayi ortaklarını da sürekli olarak eğitip geliştiren Perkotek Teknoloji, Türkiye sınırlarını aşarak adını da 16 farklı ülkede duyurmayı başarmıştır.

“Ödüllerin en büyüğü, yaptığımız işleri başarmış olmamızdır.”

Top