admin Yorum yapılmamış

Otel Odası Kapı Kilidi Fiyatı

Otel kapı kilitleri; tatil köyü, rezidans, beş yıldızlı otel vb. yerlerde otel oda kapılarında kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitler, yüksek kaliteleri ve sağlamlıkları ile dikkat çekmektedirler. Bu otel kilitleri, mifare ve temic kartları okuyabilmektedirler. Farklı kilit mekanizmaları ve değişik materyallere sahip olan otel kilitleri, pil ile çalışmasını devam ettirmektedir. Bir kilit, üç yüz bin kez test edilmiştir. Mekanizması ise beş yüz bin kez test edilmiştir. Bir kartı 5 ile 8 santimetrelik bir mesafeden okuyabilirler. Mekanik anahtarları, pil bitmesi ya da acil durumlarda giriş izni elde edilmesini sağlayacaklardır. Pilleri yirmi beş bin geçişe imkan tanımakla birlikte, düşük pil uyarısı da verebilmektedir. Son 100 geçişte de pilin bittiğine dair uyarı verebilmektedir.

Otel kapı otomasyonları de otel kapı kilitleri ile birlikte oldukça kolay kullanılabilen ve otel oda kapılarına hızlı bir biçimde tanıtma yapılabilen ürünlerdir. Bu otomasyonlara bağlı olan bir panelin üzerine tanıtılmak istenilen kartın konulması gerekmektedir. Otel oda programının üzerinden tek tuş ile kapıya tanıtma veya kullanılmakta o  kartı iptal etme işlemi de yapılabilmektedir.  Otel kapı kilidi otomasyonu ve otel oda sistemi ile otel odalarınızın sayısı ne olursa olsun, bütün müşterilerinizi veya otel kapılarınızı kontrol altına alabilmeniz ve otel odalarının durumlarını raporlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Otel odalarının kapılarında da kullanılmakta olan farklı türde aksesuarlar mevcuttur. Bu aksesuarlar, oda kartları, admin kartı, kart tanıtma paneli ve otomasyon otel kapı kilitleri ile birlikte kullanılan aksesuarlardır. Kullanımları oldukça kolaydır. Satın aldığınızda, eğitimi de verilerek, nasıl kullanacağınıza dair bilgi edinme fırsatı olacaktır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak! Daha fazla zaman kaybetmeden siz de uygun fiyatlardan yararlanmaya başlayın!

admin Yorum yapılmamış

Otel Kapı Kilidi Fiyatları

Otel kapı kilidi sistemleri; tatil köylerinde, beş yıldızlı otellerde, rezidans vb. yerlerde otel oda kapılarını kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır. Otel kilit sistemlerinde en büyük avantajlardan birisi, bu sistemlerin kart dışında hiç bir şekilde açılamayacak kadar sağlam olmasıdır. Yüksek kalitesi ve sağlamlığı sayesinde hatasız olarak çalışan otel kilit sistemleri, temic ve mifare kartları okumaktadır. Kartların kodlanması encoder ile resepsiyonda gerçekleşmektedir. Değişik materyal ve kilit mekanizmasına sahip olan otel kapı kilidi, pil ile çalışmasını sürdürür. Pilin bitmesine yakın son 100 geçişte alarm verdiğinden dolayı da pil bitmeden değiştirmek mümkündür. Böylece rahat kullanım sağlanmaktadır. Orjinal olan piller ile 25.000 kez geçiş yapılabilmektedir. Ola ki; pil bitti. O durumda da; mekanik anahtar ile geçişe devam etmek mümkündür. Otel kapı kilidi fiyatları da en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Otel kapı kilidi fiyatları, kilidin özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterecektir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel kapı kilit sistemleri Türkiye distribütörü olduğumuz için fiyatlar bizde oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçmek. Hemen şimdi arayarak en uygun fiyatlardan faydalanma fırsatı yakalayın!
admin Yorum yapılmamış

Otel Odası Kapı Kilidi Fiyatları

Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel odası kapı kilidi satışı yapmaktayız. Gustavo kilitler, oldukça kaliteli ve sağlamdır. Bu yüzden günümüzde farklı pek çok alanda tercih edilmektedir. Gustavo kilitlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi zaten oldukça şık ve kaliteli olmalıdır. Otelin mimarisine göre farklı renk ve tasarımda modeller bulunmaktadır. Bu kilitler satışa çıkmadan önce bir çok kez test edilmiş olup, bütün test aşamalarını başarı ile geçmişlerdir. Üstelik Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel kilitleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuzdan dolayı da otel odası kapı kilidi fiyatları oldukça makul ücretlerle satışa çıkmaktadır. Bu kilit sistemleri, kartlar ile çalışmasını devam ettirir. Her kapı kilidi için farklı bir kart tanımlaması yapılmaktadır. Tanımlanan kartlar ile sadece tanımlı olduğu kapı kilidi açılmaktadır. Başka kilitler açılmayacağından ötürü oldukça kalitelidir. Fiyatları hakkında tabi ki şu an net olarak bir bilgi vermek mümkün değildir. Bunun için bizimle irtibata geçmenizi öneririz. Çünkü modele göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Gustavo otel odası kapı kilidi ile artık her zaman güvende olacaksınız!